MAKRA SAFETY

MAKRA SAFETY

MAKRA SAFETY

Kdo zná firmu MAKRA, určitě se už někdy setkal s názvem MAKRA SAFETY. V roce 2014 se v naší dílně vyrobil první kus nábytku této produktové řady, která se stala předností v našem produktovém portfoliu. Cílem je vyrábět takové výrobky, u kterých je zajištěna nejvyšší bezpečnost dětí.

ROZMĚRY

Celá řada SAFETY se skládá výhradně ze skříní různých rozměrů a velikostí. Na výběr máte ze skříněk se šířkou 40, 60, 100 a 187 cm. Standardizovaná výška skříněk je pak 76 nebo 121 cm. Všechny malé skříňky jsou v základu vyráběny s hloubkou 45 cm. Dále v našem sortimentu můžete nalézt skříně velké, nástavce či skříňky na úložné boxy.

BARVA

Při výběru nábytku máte na výběr ze dvou základních barev korpusu. Jedná se o LTD desky s imitací JAVOR či BUK. Dále máte možnost výběru barvy jednotlivých prvků skříní, jako jsou dvířka či hrany. Tyto prvky je možné dostat v barvách ČERVENÁ, ŽLUTÁ, ORANŽOVÁ, LIMETKOVÁ, MODRÁ nebo v barvách korpusu (JAVOR, BUK). Kromě těchto barev je možné nábytek vyrobit celkově v bílé barvě.

barva.jpg

ÚCHYTKY

Pro všechny skříně máte možnost volby mezi klasickou kovovou úchytkou, nebo frézovaným otvorem, který zajišťuje bezpečnost dětí. Vybíráte-li nábytek pro své nejmenší, doporučujeme zvolit právě frézovaný úchyt. Kovová úchytka je standardně dodávána v barvě hran skřínky. V případě skřínky v barvě JAVOR/BUK je úchytka ve stříbrné barvě.

ZVÝŠENÁ BEZPEČNOST DĚTÍ

Všechny skříně řady MAKRA SAFETY jsou vybaveny bezpečnostními poličníky, které zabraňují vysunutí police ze skříně. Všechny police jsou zároveň nastavitelné. Abychom zabránili přivření jakékoli části těla do dvířek skříňky, vybavujeme nábytek bezpečnostními panty, které tlumí prudké zavření dvířek skříně.

ZÁMEK

Všechny velké skříně jsou opatřeny zámkem pro uzamčení obsahu. Pro instalaci zámku do malých skříní je potřeba domluvit tento požadavek individuálně.

MÁTE-LI ATYPICKÝ POŽADAVEK, NAPIŠTE NÁM NA OBJEDNAVKY@MAKRA.CZ

Všechny komentáře