Školní stoly a židle | MAKRA.cz

Školní stoly a židle

Stoly a židle jsou nezbytnou součástí vybavení škol a mohou být umístěny v učebnách, knihovnách, družinách, jídelnách nebo jiných prostorách. Nabízíme široký výběr stolů z masivního dřeva, stolů s nastavitelnou výškou a kovovou konstrukcí, pevných stolů s kovovou konstrukcí a skládacích seminárních stolů.

Různé tvary stolů umožňují jejich libovolné kombinace, což umožňuje vytvořit ideální sestavu pro skupinovou nebo individuální práci, nebo co nejlépe využít daný prostor. Můžete si vybrat stůl ve tvaru čtverce, obdélníku, lichoběžníku, šestiúhelníku, kruhu nebo půlkruhu.

Pro správnou posed je důležité zvolit velikost stolu podle výšky žáků, studentů a osob, které budou stůl používat. Výběr je možný z několika barevných provedení, u celodřevěných stolů si můžete vybrat barvu pracovní desky a u stolů s kovovou konstrukcí můžete zvolit barvu kovových částí.

  • česká kvalita a výroba
  • u produktů na objednávku je doba doručení 4-6 týdnů
  • provádíme kompletní návrhy a realizace prostor
  • rozvoz, montáž a ekologická likvidace odpadu po celé ČR

Školní nábytek je vyroben z prvotřídních a bezpečných materiálů s vysokou pevností. Splňuje české normy ČSN EN 1729-1/2007 pro zajištění bezpečnosti. Moderní technologické postupy zaručují odolnost a dlouhou životnost.

Školní stoly a židle Počet produktů: 58

Aktivní filtry