Nákupní řád | MAKRA.cz

Náhradní plnění

Nabízíme možnost náhradního plnění.V případě zájmu nás informujte při objednání zboží.

CENY

Všechny ceny jsou uvedeny včetně zákonné sazby DPH a jsou kalkulovány jako velkoobchodní. Uvedené ceny platí pro mateřské školy, základní školy a družiny, soukromé mateřské školy a kluby pro děti předškolního věku.

POTVRZENÍ OBJEDNÁVEK

V případě objednání zboží přes webové stránky je automaticky zasíláno písemné potvrzení o objednání zboží. Při telefonické objednávce je potvrzení o objednání zboží zasíláno pouze na vyžádání. Všechny objednávky jsou závazné a měnit je lze pouze po dohodě s pracovníkem firmy MAKRA DIDAKTA s.r.o.

platby

Pro státní organizace a stálé zákazníky nabízíme platbu zálohovou fakturou nebo fakturou se splatností 14 dní. Pro nestátní organizace platba zálohovou fakturou nebo dle dohody.

STORNO OBJEDNÁVEK

Při stornu objednávky si společnost MAKRA DIDAKTA s.r.o. vyhrazuje právo na účtování storno poplatku do výše 1 000 Kč. U atypických výrobků činí tento storno poplatek 50 % z ceny objednaného zboží.

dodací lhůty

Dodací lhůty jsou orientační a budou Vám vždy upřesněny naším pracovníkem na vyžádání nebo přímo při objednání. Nábytek dodáváme do cca 4 týdnů, dle aktuální kapacity výroby.

doprava

Doprava při objednávce nad 4 000 Kč ZDARMA! Dopravou se rozumí závoz zboží na požadovanou adresu a vynesení "na práh domu". Další služby objednávejte dle platného ceníku zde. Při přebírání zboží vždy překontrolujte jeho úplnost a stav.

reklamace

Reklamace se vztahují pouze na výrobní vady nebo špatně použité materiály.

Při nákupu jako podnikatel (tedy na IČO) nemáte u nákupu, na rozdíl od spotřebitele, ze zákona právo vrátit zboží ve lhůtě 14 dnů. Zákon v tomto ohledu zvýhodňuje pouze spotřebitele.