Polymerova buková stavebnice | MAKRA.cz

Polymerova buková stavebnice

Polymerova buková stavebnice podporuje rozvoj motoriky, fantazie a učí nejen děti konstrukčním dovednostem a vzájemné spolupráci a komunikaci.

Stavebnice je český výrobek navržený a vyrobený v závodě Makra didakta - Nymburk.  Jeho autentičnost je chráněna průmyslovým vzorem a je atestována dle normy ČSN EN 71.

Stavebnice se skládá z různých tvarů bukových „kostek“ o rozměrech 6x6 (12x6) cm, které se spojují k sobě pomocí nerezových tyček různých délek.  Zafixování tyček je možné gumovými kroužky.

Sada obsahuje 60 dílů. Z toho 20 kostek různých tvarů, 20 tyček různých délek a 20 závlaček. Součástí stavebnice je návod na 15 různých konstrukcí a staveb.

Tato buková stavebnice je velmi vhodná jako pomůcka k velké Polymerově stavebnici. Děti si vytvoří nejprve model z bukové stavebnice a poté ho postaví z velké Polymerovy stavebnice. Tato velká stavebnice je unikátní nejen stejným systémem propojení, ale i použitými materiály zaručujícími nízkou hmotnost. Kostky jsou ovšem 4 x větší (23x23 cm).

Kompletní stavebnice se dodává v zavíracím dřevěném boxu o rozměrech 45x17 (v.16) cm.

Polymerova buková stavebnice

Polymerova buková stavebnice Je zde 1 produkt.

Aktivní filtry